Sposób dostawy

Sprawą, do której przykładamy bardzo dużo uwagi jest dostarczanie Waszych przesyłek w idealnym stanie i zawsze na czas.

Dodatkowo każda wysyłana do Was przesyłka – jest zabezpieczona z najwyższą starannością za pomocą laminowanych kopert, atestowanych folii bąbelkowych czy kartonów o wysokiej wytrzymałości, składających się z pięciu warstw oddzielających wysyłane produkty od zewnętrznego otoczenia. Prócz starannego zabezpieczenia, nasze przesyłki wysyłamy tylko sprawdzonymi operatorami, którzy wyznaczają standardy w branży doręczeniowej. Wiemy jak ważne są dla Was soczewki, które od nas otrzymujecie, dlatego w tej dziedzinie również postawiliśmy na zachowanie najwyższej jakości. Oferowane przez nas formy dostawy wraz z firmami to:

 

  • DPDDPD – posiadająca blisko 20% udziału w rynku doręczeniowym firma, która specjalizuje się w doręczeniach do osób prywatnych. Jeśli zastanawiasz się czy na pewno będziesz w domu – wybierz DPD, ponieważ specjalizacja w rynku e-commerce, sprawiła, że firma ta doręcza przesyłki dla większości sklepów internetowych w Polsce. DPD umożliwia monitorowanie doręczeń przesyłek na stronie internetowej DPD. Zawsze możecie o Waszą przesyłkę zapytać pod numerem infolinii DPD: (+48) 22 577 55 55.
  • Przesyłki zagraniczne realizowane są za pośrednictwem tej firmy kurierskiej.

 

  • paczkomatyPaczkomaty – to najbardziej wygodna forma odbioru przesyłek dla najbardziej zapracowanych Klientów! Czynne 24h/7 pozwalają na odebranie zamówionych soczewek w dowolnym miejscu i dowolnym czasie, bez umawiania z kurierem, a dodatkowo w bardzo atrakcyjnej cenie. A dodatkowo… sprawdzicie czy uda Wam się odebrać przesyłkę szybciej niż wynosi nasz rekord 19 sekund! Jeśli nie potraficie zlokalizować Waszej przesyłki, zawsze możecie sprawdzić jej status na stronie Paczkomatów lub skontaktować się z infolinią: (+48) 722 444 000 .
  • poczta_polskaPoczta Polska – operator, do którego jesteśmy przyzwyczajeni od najmłodszych lat. Dzięki uruchamianiu szeregu nowoczesnych rozwiązań internetowych oraz logistycznych, staje się doskonałą alternatywą dla doręczeń przesyłek na terenie całej Unii Europejskiej. Jeśli chcecie sprawdzić status przesyłki wysłanej za pośrednictwem Poczty Polskiej, to nic trudnego, ponieważ jej status możecie sprawdzić na stronie internetowej Poczty Polskiej  lub skontaktować się z infolinią pod numerem telefonu: (+48) 43 842 06 0
  • Stózik

    Możesz również odebrać swoje soczewki OSOBIŚCIE w jednym z salonów OPTYK STRÓZIK w Tarnowskich Górach (ul. Sobieskiego 4), Lublińcu (ul. Miarki 13), Bytomiu (ul. Strzelców Bytomskich 274b)

Jeśli uważasz, że powinniśmy poszerzyć listę doręczeń o Twojego ulubionego operatora lub masz jakiekolwiek sugestię do logistyki zamówień – chętnie skorzystamy z Twoich porad, dlatego zapraszamy do kontaku, poprzez formularz kontaktowy.